...
Логин
Пароль
Зарегистрироваться
После регистрации на сайте вам будет доступно отслеживание состояния заказов, личный кабинет и другие новые возможности

Про компанію

Нововодолазький масложировий комбінат ТОВ ТМ «ЖирноВ».

Торгова марка «ЖирноВ» існує з 2003 року. Але, незважаючи на свій молодий вік, виглядає значно солідніше багатьох існуючих нині. На перший погляд можна припустити, що нашій торговій марці щонайменше років 100, а її засновник – промисловець почесного походження часів Харківської губернії.

Проте «ЖирноВ» – це сучасна торгова марка.

  • «Жир» – Основою її продукції є олія (жир). Звідси перша частина назви.
  • «ноВ» – це скорочено смт. Нова Водолага – місце розташування нового Масло – Жирового Комбінату (МЖК), що випускає продукцію ТМ «ЖирноВ».

Дизайн ТМ «ЖирноВ» багато до чого нас зобов’язує, і ми йому відповідаємо. Наша продукція знатної якості та своє майбутнє ми будуємо з господарським розмахом.


ІСТОРІЯ

Наша компанія народилася в 1992 році як невелика фірма з оптово-роздрібної торгівлі продуктами харчування. Створювалася вона силами випускників інженерно-товарознавчого факультету ХГУОП, тоді ще студентів.
Через 3 роки (1995 р) компанія сконцентрувалася на олійно-жирової продукції. Ставши представниками фірми “Експрес Агро” (великого виробника майонезу), ми продавали 60-70% її продукції.

У 2000 році наша фірма почала працювати з ХЖК як ексклюзивні дистриб’ютори у Харкові та представники по всій Україні. Вже в 2003 р. нами була створена і запущена у виробництво нова торгова марка «ЖирноВ». У цей же рік ми розпочали будівництво власного заводу з виробництва олійно-жирової продукції.

З відкриттям нового Масло – Жирового Комбінату (Ново-Водолазький МЖК) кількість співробітників нашої компанії наблизилася до 100, а загальна продуктивність майонезу ТМ «ЖирноВ» складе 700 – 800т на місяць. Це лише початок. Найближчим часом у НВМЖК відкриється також виробнича лінія молочної продукції, цех з рафінації та дезодорації олії та маргариновий цех.

Продукція ТМ «ЖирноВ» – завжди знатної якості!Якість продукції та оперативність її доставки.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені у якості продукції та оперативності її доставки. Більше того, у нас помірні ціни та гарантії якості. Головною нашою метою і, певною мірою, місією є не «холодний» продаж товару, а турбота про покупця.

  • Звернувшись до нас, Ви зробили правильний вибір, і ми гарантуємо високу якість нашої продукції!

Ми пишаємось своєю роботою.

X